- שאלה: יש לי חתול או כלב בבית, האם השערות לא עלולות לסתום את הפילטר של המנוע?
- תשובה: ממש ממש לא. למעשה ההפך הוא הנכון, מערכת שאיבה מרכזית חזקה בהרבה משואבים רגילים שלהם אורך חיים קצר יותר. המנוע המרכזי מסוגל לשאוב שערות ללא קושי ואין חשש לסתימות שכן הצנרת בקוטר של 1.5 צול והמערכת מתוכננת בצורה כזאת שתתאים לזרימה לכיוון המנוע, מה שאומר שאין צוואר בקבוק במערכת. דוגמה להמחשה

- שאלה: האם אני צריכ/ה להתעסק הרבה בתחזוקה של המנוע? האם זו מערכת מסובכת?
- תשובה: שוב התשובה היא ממש ממש לא, המנוע פשוט לתפעול ולא מצריך שום תחזוקה, למעט ריקון מיכל האיסוף פעם או פעמיים בשנה, זה גם אחד היתרונות של השואב המרכזי, אין צורך לרוקן את מיכל השאיבה לאחר 2-3 שאיבות כמו בשואב רגיל, אלא פעם או פעמיים בשנה בלבד.

- שאלה: האם הבית שלי יהיה נקי יותר בזכות שואב האבק המרכזי?
- תשובה: בוודאי. בזכות הזמינות וקלות השימוש מלאכת השאיבה הופכת לקלה ואפילו מהנה. עוצמת השאיבה היא מדהימה וסט אביזרי הקצה (המסופק בחינם בקניית מנוע) נותן מענה לכל צורכי הניקיון.

- שאלה: אז אני אצטרך להוציא את הצינור בשביל לשאוב כמה פירורים במטבח?
- תשובה: לא, אין שום צורך! במיוחד לשם כך המציאו את "שקע היעה". נקודת שאיבה זו עוצבה במיוחד בכדאי להתאים לסוקל / פאנל מתחת לארונות המטבח. במידה ונפלו פירורים על רצפת המטבח פשוט אוספים אותם לכיוון היעה והוא שואב אותם מיד. כדאי לראות דוגמא של איך נראה שקע מיוחד זה פשוט לחצ/י פה.

- שאלה: אז איך בדיוק המערכת עובדת?
- תשובה: המערכת פשוטה אבל גם מאוד חכמה. המנוע, שממוקם בדרך כלל במחסן, במרתף או ליד החניה מייצר כוח יניקה אדיר ועוצמה זו מתנקזת לנקודת שאיבה אחת ויחידה. המערכת מתחילה לעבוד ברגע שמחברים את הצינור לשקע וכך אנו למעשה סוגרים מעגל חשמלי שנותן פקודה למנוע לעבוד. בסיום השאיבה פשוט מנתקים את צינור והמנוע מפסיק מיידית.

- שאלה: יש לנו המון שטיחים ווילונות בבית, האם אפשר לנקות אותם באמצעות השואב?
- תשובה: כמובן, השואב אומנם עוצמתי מאוד אך כל מערכת מגיעה עם מוט טלסקופי וערכה של אביזרי קצה. תוכלו לנקות את הריצפה עם המטאטא לקרמיקה / פרקט ואת השטיחים בבית עם חובט השטיחים, כמו כן, תוכלו לשאוב פינות גבוהות ופחות נגישות (מעל לטלוויזה, מסגרות המשקופים וכ"ו) באמצעות היחידה לניקוי עדין. יחידה זו עשויה משער זנב סוס עדין מאוד. גם לניקוי ספות ומזרונים יש פתרון עם חובט ספות / מזרונים מיוחד, חובט זה גם נהדר לניקוי האוטו.

לייבסיטי - בניית אתרים